Tenisový klub a akademie

Máš tenis opravdu rád?
.. začni hrát a trénovat u nás

Naučíme a zlepšíme Vaši hru,  rychleji  než si myslíte
Tenis, kondice, fyzioterapie napomáhá našim hráčům k lepším výkonům na dvorci i v životě
Retro Cup 2014


Dne 29.11.2014 jsme uspořádali Retro Cup 2014, kterého se zúčastnilo 10 párů, které soutěžily ve smíšenén čtyřhře. Turnaj se hrál v dobových kostýmech, s dřevěnými raketami i bílými míčky. Akci plnou zábavy, gentlemenského chování můžů k ženám ozdobila i bohatá tombola o hodnotné ceny. Všem účastníkům děkujeme. Foto již brzy v galerii.

Tenisová akademie


Tenisová akademie je určena pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. V oblasti závodního tenisu k nám jezdí hráči i ze zahraničí, kteří nás navštěvují pravidelně již třetím rokem. Spolupráce s tenisovým centrem v Ipswich v Londýně přináší dobrou zkušenost pro obě strany.

Filosofie klubu


Snažíme se o celkový rozvoj osobnosti člověka. Chceme učit hráče hodnotám, morálce, vytrvalosti a jiným vlastnostem, které jim dopomohou k úspěchu i v soukromém životě.

Celoroční nábor dětí


Vaše dítě rádi uvítáme v našem klubu “Mladý tenista“ Frýdlant n.Ostravicí. V případě zájmu kontaktujte prosím p.Pavla Klimka tel.+420 777 015 692. Tréninky probíhají na základě vašich požadavků a po konzultaci s trenérem. Dívky i chlapci od věku 4 let a starší Možnost…