Tenisový klub a akademie

Máš tenis opravdu rád?
.. začni hrát a trénovat u nás

Naučíme a zlepšíme Vaši hru,  rychleji  než si myslíte
Tenis, kondice, fyzioterapie napomáhá našim hráčům k lepším výkonům na dvorci i v životě
PK ERSA SERVICE


Vyplétání tenisových i squashových raket na profesionálním vypletacím stroji Babolat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného výpletu, ale také tenisového rámu, a uděláme kompletní servis.

Akademie tenisových nadšenců


Akademie je určena všem tenisovým nadšencům, kteří chtějí zlepšovat nejen svou techniku, taktiku, ale i fyzickou stránku. V akademii poznají nové tenisové kamarády, budou získávat tenisové materiály a tipy, které jim budou pomáhat zlepšovat svou hru, ale také získají 1,5 hod. lekci s profesionálním trenérem, který v rámci lekce zanalyzuje jejich technickou stránku všech úderů, a dá jim tipy, jak jednoduše a efektivně a rychle mohou svou techniku zlepšit. U pokročilejších hráčů získají i tipy jak zlepšit taktickou stránky své hry.

Babolat Baby Tour 2017


3.ročník Celorepublikové Tour značky Babolat kategorie babytenis, kde se hraje o roční smlouvu se značkou Babolat a Price Money 10.000,-. Hlavními partnery akce jsou Babolat a Jonathan s.r.o. V letošním roce bude okruh turnajů zcela otevřený a finále se bude hrát 10.9.2017 na tenisových dvorcích Ridera v Ostravě Vítkovicích. Oficiální stránky, kde najdete všechny turnaje okruhu s podrbnými informacemi, výsledky, pravidla a fotografie z přededšlých dvou ročníků. www.babolatbabytour.cz