MLADÝ TENISTA

Trenéři

Pavel Klimek – trenér I.třídy

Zakladatel klubu, hlavní trenér, metodik a manažér klubu

Jako aktivní hráč hrával 1.ligu v ČR. Trenérské činnosti na profesionální úrovni se  věnuje již 18.let. Pracoval jako klubový i osobní trenér v ČR,  ale také v zahraničí.  Po dobu svého angažmá úzce spolupracoval s rakouským tenisovým svazem na rozvoji mládeže a konceptu mládežnických soutěží.  Za svoji kariéru vychoval již několik reprezentantů ČR v mládežnických kategoriích, ale  podílel se také  na rozvoji několika hráčů,  kteří se dodnes pohybují na okruhu ATP a WTA. Mluví plynně německy,  rusky a částečně anglicky.

Telefon:   777 015 692      e-mail: pavel.klimek@seznam.cz

Oskar Klimánektrenér 3.třídy ( studuje 2.třídu)

Trenérské činnosti se věnuje 3 rokem. Je stále aktivním hráčem v soutěži družstev. Hrál 2.ligu. V minulosti působil jako trenér dětí a mládeže v ITS centru v Olomouci.

 Tomáš Valošektrenér 3.třídy

Trenér pro děti a mládež, sparing. V klubu púůsobí převážně u akcí (tábory, kempy a školičky).

Ilona Vláškovátrenérka 3.třídy

Trenérka pro školičku, pohybové hry a kondiční přípravu dětí.

Petr Klimek – konzultant

Trénování na profesionální úrovni se věnoval přes 20 let. Více jak 13 let působil v největší tennis managment firmě na světě PBI – Peter Burwash International. Během těchto 13-ti let učil ve více jak 10-ti zemích světa. Učil mnoho známých osobností jako jsou např. George Harrison z Beatles, Franz Beckenbauer – prezident FC Bayern Mnichov, Robert Rubin – ministr financí USA, a také Václav Klaus – prezident ČR. Po návratu do ČR se věnoval individuálnímu trénování a byl členem Metodické komise ČTS, kde bylo jeho hlavní náplní školení trenérů I. a II. třídy. Mluví plynně anglicky, německy a dorozumí se i rusky.